// x
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin KABLOCU E-TİCARET KABLO ELEKTRİK SANAYİ TİCARET A.Ş. ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından KABLOCU E-TİCARET KABLO ELEKTRİK SANAYİ TİCARET A.Ş.. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

KABLOCU E-TİCARET KABLO ELEKTRİK SANAYİ TİCARET A.Ş. çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının teslimat bölgesi dışında kalan yerler için alıcı ürünü teslimle yükümlü kargo firmasının en yakın şubesinden kendi imkanları ile teslim almayı kabul eder.

5000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA KAMPANYASI

Aşağıda belirtilen iller 5000 TL  Üzeri Kargo Bedava Kampanyası dışındadır.
5000 TL üzeri olan siparişler genel olarak 30 KG ağırlığını geçmekte ve bu ağırlık üzerinde kalan ürünlerin gönderimi ambarlar aracılığı ile yapılmaktadır. Belirtilen illere çalışan ambar firmasının az olması ve bu durumdan kaynaklı olarak nakliye bedellerinin çok yükselmesinden dolayı bahsi geçen iller kampanya dışında bırakılmak zorunda kalınmıştır.
Kampanya, belirtilen iller haricinde tüm Türkiye genelinde geçerlidir. 
Kampanya dışında kalan iller;
Ardahan,
Kars,
Iğdır,
Ağrı,
Tunceli,
Bingöl,
Muş,
Bitlis,
Van,
Siirt,
Batman,
Mardin,
Şırnak,
Hakkari
illeridir. 
Kablocu E-Ticaret Kablo Elektrik San. Tic. A.Ş yukarıda belirtilen şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.